Drużyna rocznika 2008 zajęła dziewiąte miejsce w finale futsalowych mistrzostw Polski w kategorii U15. W rozgrywanych trzy dni w nadmorskiej Ustce finałach wystąpiło szesnaście najlepszych ekip z kraju wyłonionych w trzyetapowych turniejach eliminacyjnych. Nasi uczniowie świetnie weszli w turniej, wygrywając 3:1 z Olimpią Elbląg mecz otwarcia. W kolejnym zremisowali z Łódzkim PSV, a w ostatnim ulegli obrońcy tytułu zespołowi Rekordu Bielsko-Biała. O drugim miejscu w grupie i awansie ćwierćfinału decydował bilans bramkowy, gdyż APPN i PSV zgromadziły po cztery punkty. Ten korzystniejszy był dla Łodzian i to oni zameldowali się w dalszych grach. Ostatecznie mistrzem kraju po raz szósty z rzędu została ekipa Rekordu. Nasza drużyna została sklasyfikowana na dziewiątej pozycji.

skład: Dresher, Schewe, J.Ziobroń, E.Ziobroń, Kochowski, Kożuchowski, Legiecki, Szady, Kilian, Jaskuła, Staroń, Strączek oraz trenerzy Sekuła, Skowron